Hírek
2011. Július 20. 07:33, szerda |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Arra ért haza, hogy a fia megölte a két nőt

Kivégezte családját délelőtt egy férfi a Pest megyei Valkón. Feltételezések szerint a 27 éves gyilkos először barátnőjével végzett, majd megölte a nagymamát, és végül az édesanyját, aki láthatta a két halottat.
16 óra után szállították el az édesanya holttestét, majd a házban folytatódott a halottszemle és a nyomrögzítés. A hírTV helyszíni tudósítója a lakóktól azt az információt kapta, hogy a férfi hetek óta azt mondogatta, végez magával, és a szeretteit is megöli, mert nem akar börtönbe vonulni korábbi tettéért.
A lakók elmondták, valószínűleg a 27 éves férfi először barátnőjével végzett, majd amikor a nagymama 10 óra előtt hazaért a szomszédból, őt is megölte. Harmadikként az édesanyjával végezhetett, aki a boltban volt. Ha ez így történt, akkor az anya láthatta a két halott nőt.
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek
Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést
2025. Február 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Az Iszlám Állam a német farsangi karneválok megtámadására szólította fel híveit
2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek
Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára
Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.
2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek
Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze
Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők