Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2021. Február 09. 10:05, kedd | Belföld
Forrás: mti

Halálra gázoltak egy embercsempészt az M6-oson

Halálra gázoltak egy embercsempészt az M6-oson

Halálra gázoltak hétfő este egy embercsempészt az M6-os autópályán Besnyő térségében.

Az illegális bevándorlókat szállító kocsi sofőrjét akkor ütötte el egy szabályosan közlekedő autó, amikor a rendőröket meglátva kiugrott gépkocsijából és a pályatesteket elválasztó szalagkorláton átugorva próbált menekülni - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

A még ismeretlen férfi a helyszínen meghalt. A gépkocsi öt szír állampolgár utasa nem tudta hitelt érdemlően igazolni magyarországi tartózkodásának jogcímét, ezért a rendőrök elfogták őket.

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda információi alapján akarták megállítani a rendőrök a magyar rendszámú autót az M6-os autópálya 40-es kilométerénél, Besnyő térségében, a Fácános pihenőhelyen, amikor a baleset történt - írták.

A baleset miatt az utat lezárták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 08. 09:02, kedd | Belföld

Egyre többen élnek vissza a NAV nevével

Egyre többen élnek vissza a NAV nevével. A NAV a honlapján nemcsak a legfontosabb információkat teszi közzé, hanem azoknak az sms-eknek, e-maileknek a képét is, amelyekkel a leggyakrabban próbálkoznak a csalók.

2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld

Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon

A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon

2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld

Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen

Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv

2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.