Hírek
2020. Február 16. 07:15, vasárnap |
Külföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Ki kellett üríteni egy repülőt Düsseldorfban, mert lángolt a kereke

Elővigyázatosságból ki kellett üríteni egy repülőgépet a düsseldorfi légikikötőben szombaton, mert leszállás után kigyulladt az egyik kereke.
A Pegasus török légitársaság járműve szombat délután landolt a német nagyváros repterén, és a légikikötő egyik dolgozója vette észre, hogy az egyik kereke kigyulladt. A lángok észlelése után a kapitány elrendelte a gép kiürítését, és a fedélzeten lévő 163 ember sértetlenül elhagyta a járművet. Mire a tűzoltók a helyszínre értek, a tűz kialudt.
Több részlet egyelőre nem ismert, így azt sem tudni, hogy mi okozta a lángokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:44, csütörtök | Külföld
Egy politikai múlttal nem rendelkező orvos lett Szerbia új miniszterelnöke
Megválasztotta Szerbia új kormányát az ország parlamentje szerdán, az új miniszterelnök a politikai múlttal nem rendelkező Djuro Macut endokrinológus lett.
2025. Április 16. 07:31, szerda | Külföld
Amerikai különmegbízott: Putyin tartós békét szeretne
Meggyőző volt a múlt heti találkozó Vlagyimir Putyin orosz államfővel, lehetőség látszik az orosz-amerikai kapcsolatok átformálására és az orosz elnök végül kimondta, hogy a tűzszüneten túl tartós békét szeretne
2025. Április 14. 07:46, hétfő | Külföld
Az amerikai védelmi miniszter szerint történelmi megállapodások születtek az Egyesült Államok és Panama között a Panama-csatorna ameri
Az amerikai védelmi miniszter szerint történelmi megállapodások születtek az Egyesült Államok és Panama között a Panama-csatorna amerikai használatáról és a kínai befolyás visszaszorításáról.