Hírek
2018. Július 23. 11:58, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kutyák támadtak egy idős házaspárra Ürömön

Kutyák támadtak egy idős házaspárra Ürömön vasárnap délelőtt, az ügyben nyomozást indítottak a kutyák gazdája, egy budapesti férfi ellen - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Gondtalanságból elkövetett, életveszélyt okozó testi sértés vétsége miatt indított nyomozást az 51 éves férfi ellen a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.
A tájékoztatás szerint a családi házas ingatlan területére a szomszédos telekről érkező kutyák először egy 73 éves férfira, majd a segítségére siető 70 éves feleségére támadtak. A férfit életveszélyes, a nőt súlyos sérülésekkel vitték kórházba - írták.
Fotó: illusztráció (pixabay)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 09:02, kedd | Belföld
Egyre többen élnek vissza a NAV nevével
Egyre többen élnek vissza a NAV nevével. A NAV a honlapján nemcsak a legfontosabb információkat teszi közzé, hanem azoknak az sms-eknek, e-maileknek a képét is, amelyekkel a leggyakrabban próbálkoznak a csalók.
2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld
Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld
Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen
Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.