Hírek
2018. Szeptember 21. 17:32, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Ráomlott a föld egy munkásra Komáromban

A helyi ipari park egyik újonnan épülő üzemében történt a baleset csütörtökön kora délután Komáromban.
Az építkezés során egy három méter mély munkagödörben dolgozó munkásra omlott a gödör fala. A föld nem temette be teljesen. A helyszínen nem volt egyedül, társai azonnal elkezdték a bajbajutott mentését. A segélyhívást követően a komáromi hivatásos tűzoltók érkeztek a helyszínre. A mentés során kiszabadították a sérültet és hordágyon kiemelték.
A súlyos sérüléseket elszenvedett dolgozót mentőhelikopter szállította kórházba a baleset helyszínéről.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.
2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld
Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron
A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.
2025. Április 07. 07:00, hétfő | Belföld
Két tiszai településen a Fidesz jelöltje diadalmaskodott
Tiszakécskén és Tiszafüreden is a nagyobbik kormánypárt jelöltje nyerte az időközi önkormányzati választást. Mindkét településen egy haláleset miatt kellett kiírni a szavazást.
2025. Április 06. 08:15, vasárnap | Belföld
ORFK: a magyar-osztrák határon szombattól egyes határátkelőhelyeken szünetel a határforgalom
Szombat 0 órától szünetel a határforgalom egyes határátkelőhelyeken a magyar-osztrák határon, a működő határátkelőhelyeken hosszabb várakozási időre lehet számítani