2016. Augusztus 15. 07:37, hétfő | Sport

A magyar versenyzők vasárnapi eredményei a riói olimpián:

női maraton: Erdélyi Zsófia 52., Papp Krisztina 65., Szabó Tünde 83.

BIRKÓZÁS
férfi kötöttfogás 75 kg: Bácsi Péter 5.

SPORTLÖVÉSZET
férfi kisöbű szabadpuska 3x40 lövéses összetett: Péni István 12., Sidi Péter 34.

VITORLÁZÁS
Finndingi: Berecz Zsombor 12.

VÍVÁS
férfi párbajtőr csapatverseny: Magyarország (Imre Géza, Boczkó Gábor, Rédli András, Somfai Péter) bronzérmes

VÍZILABDA
férfi csoportmérkőzés, 5. forduló, A csoport: Magyarország-Brazília 10-6 - Magyarország csoportgyőztesként negyeddöntőbe jutott

Címkék: érem, olimpia, rio, vívás

Ezek érdekelhetnek még

2024. Szeptember 27. 07:47, péntek | Sport

Férfi kézilabda BL - Bodó bombagóljával nyert a Szeged

A Szeged házigazdaként 33-32-re legyőzte csütörtökön a francia HBC Nantes csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

2024. Szeptember 26. 08:11, csütörtök | Sport

Európa-liga - Brüsszeli vereséggel rajtolt a Ferencváros

A Ferencváros 2-1-es vereség szenvedett a belga Anderlecht otthonában a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának szerdai nyitófordulójában.

2024. Szeptember 25. 13:28, szerda | Sport

Dobogós helyezések és értékes pontok Nyirádon

Hosszú szünet után Nyirádra tért vissza a magyar bajnokság mezőnye, és a Korda Racing is visszatért a „régi” kerékvágásba, a Rallycross Európa Bajnokság után újra hat versenyautóval szállt harcba a bajnoki pontokért.